MalÝ°skÚ barvy, Praha, Praha 9( malÝ°skÚ barvy, dokonalÚ vzory barev na ze´, kterÚ se hodÝ jak do interiÚru VaÜeho bytu, hotelu nebo restaurace. MalÝ°skÚ barvy italskÚ vřroby pro dekoraci a insoiraci. )
DECOR ITALIA
Cht─Ťjte to nejlep┼í├ş
Cht─Ťjte to nejlep┼í├ş
Cht─Ťjte to nejlep┼í├ş
Cht─Ťjte to nejlep┼í├ş
Previous slide
Next slide

Spole─Źnost Decor Italia ji┼ż od roku 2012 poskytuje sv├Żm klient┼»m ten nejlep┼í├ş v├Żb─Ťr dekorativn├şho materi├ílu dostupn├ęho na italsk├ęm trhu. Spolupracujeme se ┼ípi─Źkov├Żmi odborn├şky v┬áoboru a d├şky tomu posouv├íme vyu┼żit├ş dekorac├ş na novou, inovativn├ş ├║rove┼ł.

Na┼íe pr├íce se vyzna─Źuje respektem k┬ázp┼»sobu pou┼żit├ş dekorativn├şch materi├íl┼», vyt┼Ö├şben├Żm smyslem pro detail a ─Źistotou formy. Jsme p┼Öesv─Ťd─Źeni, ┼że d├şky na┼íemu p┼Ö├şstupu p┼Öest├ívaj├ş b├Żt p┼Öedm─Ťty ch├ípan├Ż pouze v┬ározsahu jejich prim├írn├şho pou┼żit├ş.

D├şky na┼í├ş ┼Öemesln├ę zru─Źnosti, citu pro design a ┼Öe┼íen├ş v┼żdy p┼Öizp┼»soben├ęmu na m├şru, se na┼íe v├Żrobky dost├ívaj├ş mnohem d├íl za hranice sv├ę z├íkladn├ş funkce. Svou individualitou a p┼Öirozenost├ş zv├Żraz┼łuj├ş emoce interi├ęru a t├şm prohlubuj├ş z├í┼żitek v┬án─Ťm.

Ve snaze posouvat zp┼»soby pr├íce s┬ádekorativn├şmi materi├íly na novou ├║rove┼ł a dosahovat z├írove┼ł vynikaj├şc├şch v├Żsledk┼», spolupracujeme nejen s┬ádesignery a architekty, ale tak├ę s┬ána┼íimi klienty, kte┼Ö├ş jsou pro n├ís nekone─Źn├Żm zdrojem nov├Żch v├Żzev.

A proto┼że milujeme ka┼żd├Ż ├║┼żasn├Ż projekt , na kter├ęm spolupracujeme, d─Ťl├íme v┼íechno proto, aby si ho zamilovali i na┼íi klienti, proto jsme v┼żdy p┼Öipraveni pro ka┼żd├Ż projekt ud─Ťlat maximum.

Abychom se pod─Ťlili o sv├ę znalosti a zku┼íenosti a d├íle rozv├şjeli tradici ┼Öemesln├ę zru─Źnosti, zaji┼í┼ąujeme tak├ę ┼íirokou ┼ík├ílu kurz┼». Prost┼Öednictv├şm teoretick├Żch a praktick├Żch rad t├Żkaj├şc├şch se dekorativn├şho materi├ílu, p┼Öedstaven├ş nes─Źetn├Żch zp┼»sob┼» jeho aplikace a popisu p├ę─Źe o n─Ťj poskytujeme nejen v─Ťcn├ę informace, ale z├írove┼ł ukazujeme cestu inovativn├şho zpracov├ín├ş dekorativn├şch materi├íl┼».

Ka┼żd├Ż projekt je komplexn├ş proces a na┼íim c├şlem je uk├ízat student┼»m, jak lze d├şky nad┼íen├ş a vysok├ę odborn├ę znalosti v┼íech komponent┼» povzn├ęst technickou dokonalost na vy┼í┼í├ş ├║rove┼ł a t├şm dos├íhnout maxim├íln├ş spokojenosti klienta.

Od 8.4. do 3.5. 2024 ka┼żd├ęmu, kdo koup├ş min. 10 ks velk├Żch balen├ş v├ípenn├ęho materi├ílu (Marmorino 18 kg, Travertino 18 kg, Grassello 25 kg – mo┼żno kombinovat) bude poskytnuta sleva -50%.

MalÝ°skÚ barvy, Praha, Praha 9, malÝ°skÚ barvy Praha, malÝ°skÚ barvy Praha 9, malirske barvy, malirske barvy Praha, malirske barvy Praha 9, malÝ°skÚ barvy na ze´, malirske barvy na zed, dekoraŔnÝ malÝ°skÚ barvy, interiÚrovÚ malÝ°skÚ barvy, barvy na ze´, barvy na zed, barvy, barvy Praha
MaloobchodnÝ a velkoobchodnÝ prodej malÝ°skřch barev italskÚ vřroby vhodnÚ pro malÝ°e, dekoratÚry, na benßdskÚ Ütuky, malÝ°skÚ barvy k provedenÝ imitace betonu.
<body> <div align="center"> <h1>MalÝ°skÚ barvy, Praha, Praha 9</h1> <p>Vysoce kvalitnÝ malÝ°skÚ barvy na ze´ od italskÚ firmy s vÝce ne× 30ti letou tradicÝ.</p> <p>ItalskÚ malÝ°skÚ barvy jsou zßrukou modernÝho designu.</p> <h2>Tapety na ze´</h2> </div> </body>