Papírové tapety, Praha, Praha 9( tapety na zeď, dokonalé vzory na papírových tapetách, které se hodí jak do interiéru hotelu či restaurace, tak jsou výborným doplňkem do interiéru bytu )
Tapety Decor Italia - textilní tapety, Praha, Praha 9

Textilní tapety

Vysoce kvalitní tapety od italské firmy s více než 30ti letou tradicí.

Zastupujeme všechny kolekce firmy PORTOFINO S.R.L. - SELECTA PARATI . Katalogy jednotlivých kolekcí si můžete prohlédnout na naší prodejně na Praze 9.
Decor Italia představuje symbiózu mezi italskými dekoratéry a českými profesionály znajícími obchodní a dekorativní prostředí. Tato spolupráce vznikla ze 2 hlavních důvodů – prvním je přenést italskou praxi a znalost produktů k českým dekoratérům, druhým je poskytnout zdarma stálé služby a obchodní podporu jako dodávku produktů, obchodní poradenství týkající se cenových kalkulací, technických parametrů, výpomoc při zpracovávání nabídek klientům, asistenční služba při výběru vhodného aplikačního cyklu pro konkrétní objekt.
textilní tapety   textilní tapety

 

Papírové tapety, Praha, Praha 9, papírové tapety Praha, Papírové tapety Praha 9, papirove tapety, papirove tapety Praha, papirove tapety Praha 9, papírové tapety na zeď, papirove tapety na zed, dekorační papírové tapety, interiérové papírové tapety, tapety na zeď, tapety na zed, tapety, tapety Praha
Maloobchodní a velkoobchodní prodej papírových tapet italské výroby.
<body> <div align="center"> <h1>Papírové tapety, Praha, Praha 9</h1> <p>Vysoce kvalitní papírové tapety na zeď od italské firmy s více než 30ti letou tradicí.</p> <p>Papírové tapety jsou zárukou moderního designu.</p> <h2>Tapety na zeď</h2> </div> </body>